faarhyenfrdeitjaruestr

به سایت مرکز خدمات هوانوردی سیمرغ اولین مرکز هوشمند مدیریت خدمات هوانوردی ایران خوش آمدید.

کالایی در سبد نیست
Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
پنج شنبه, 06 تیر 778 05:21

«تیك آف» سرمایه گذاری صنعت هوایی

تهران- ایرنا- لغو تحریم های هوانوردی و آزادسازی نرخ بلیت هواپیما توجه سرمایه گذاران به این صنعت را جلب كرده و این روزها فعالان اقتصادی برای تاسیس شركت هواپیمایی جدید صف كشیده اند به طوری كه رییس سازمان هواپیمایی اعلام كرده 10 شركت جدید به ایرلاین های كشورمان اضافه می شود.

پنج شنبه, 06 تیر 778 12:05

مسیر ورود سرمایه‌ها به آسمان

حمل‌ونقل از امور زیربنایی و یکی از اجزای مهم چرخه تولید-مصرف محسوب می‌شود که در فرآیند رشد اقتصادی نقش مهم و تاثیرگذاری دارد. حمل‌ونقل هوایی به‌عنوان شاخه‌ای از صنعت حمل‌ونقل، بخش بزرگی از این بازار اقتصادی را در بر دارد که خود شامل قسمت‌هایی همچون ساخت، بهسازی و توسعه فرودگاه‌ها، تجهیزات پروازی، تکنولوژی هواپیماها و سیستم‌های کنترلی است.
پنج شنبه, 06 تیر 778 12:05

وقت برای خرید قطعات هواپیما

به خاطر کرونا و کاهش تقاضا برای مسافرت‌های هوایی در جهان، بسیاری از هواپیماها زمین‌گیر شده و شرکت‌ها به روند اوراق کردن آنها سرعت بخشیده‌اند.شرکت‌های فعال در زمینه خرید و فروش قطعات اوراق هواپیما شاهد بروز نشانه‌های تقویت این بازار بوده و انتظار دارند شاهد رشد عرضه قطعات هواپیما طی آینده باشیم.

پنج شنبه, 06 تیر 778 05:12

موانع سرمایه گذاری هوانوردی

امنیت سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی وجود ندارد. نرخ بازگشت سرمایه در صنعت هوانوردی نسبت به سایر بخشها بسیار پر ریسک و طولانی است. دولت هیچگونه ضمانتی برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی نمی کند؛ و قوانین شفاف و مترقی و بروز برای سرمایه گذاری موجود نیست. سرمایه گذار خارجی قبل از انتخاب پروژه به رتبه بندی های اعتباری کشورها حساس است. یعنی میزان سود دهی در رتبه اخر و شفافیت مالی در رتبه اول توجه است اما در کشور ما جای این دو شاخص جابه جا شده است.

دوشنبه, 10 آبان 1400 03:26

اعلام آمادگی هلدینگ هوانوردی آسمان با ایران ایر

اعضا هیئت مدیره هلدینگ هوانوردی آسمان به منظور حمایت از ایرلاین ملی ایران با تمام توان آمادگی خود را به منظور تامین قطعات ناوگان زمیگیر هواپیمایی ایران ایر و قابل پرواز این شرکت اعلام می دارد.
مسئول واحد امور ناوگان هلدینگ هوانوردی آسمان اعلام نمود میتواند در کمترین زمان قطعات مورد نیاز این شرکت را تامین و تحویل دهد تا بتوانند هواپیما های زمینگیر هر چه زودتر به خط پروازی بازگردند.
هدف مجموعه حمایت از اعتبار هوانوردی ایران و نماد هواپیمایی ملی ایران اعلام می نماید و آمادگی خود را برای مذاکره با مدیران این شرکت و آماده دریافت لیست قطعات مورد نیاز این مجموعه می باشد.
@iranairofficial

دوشنبه, 10 آبان 1400 03:44

برگزاری مراسم معرفی رسمی هلدینگ هوانوردی آسمان

هلدینگ هوانوردی آسمان در نظر دارد در تاریخ 1400/08/18 با برگزاری یک مراسم و دعوت از بزرگان هوانوردی و بخش های دیگر به طور رسمی مجموعه خود را معرفی نماید و در تلاش است بتواند بهترین خدمات را در صنعت هوانوردی به شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی و مراکز آموزشی هوانوردی ارائه نماید.

هلدینگ هوانوردی در تلاش است با استفاده از فناوری روز دنیا متفاوت ترین سرویس دهی را در ایران ارائه نماید و برای رسیدن به ای هدف از هیچ تلاشی فرو گزار نمیشود.

ضمنا اولین تبلیغ رسمی هلدینگ هوانوردی آسمان تا تاریخ اعلام شده به صورت بنر تبلیغاتی در ترمینال چهار فرودگاه مهرآباد نصب میگردد

چهارشنبه, 11 مرداد 1396 09:09

الفیار

آموزش برنامه نویسی و ربات نویسی حرفه ای در ایران

ورود به سایت

چهارشنبه, 04 مرداد 1396 11:31

پی سی تمپلیت

اولین مرکز فروش محصولات اورجینال و فارسی جوملا در ایران
P30template.com
چهارشنبه, 04 مرداد 1396 11:31

مدیرهاست

اولین مرکز ارائه هاست نامحدود در ایران ، هاست تلگرام ، هاست حجمی ، هاست جوملا و هاست وردپرس
Modirhost.com
پنج شنبه, 28 آبان 774 14:31

فعال سازی مرکز تجارت هوانوردی

با هدف مشاركت در اعتلاي صنعت كشور، ايجاد اشتغال و كارآفريني و نيز تربيت نيروهاي انساني مولد و ماهر، در سال 1398 با سرمايه گذاري صددرصد خصوصي و ايجاد چندين مجموعه خدماتی و سرمایه گذاری پايه گذاري و فعاليت خود را آغاز نمود. اين شركت ، در مدت كوتاهي توانسته ضمن ايجاد زير ساختهاي مناسب، با برنامه ريزي هاي مدون، بهره گيري از دانش روز و جذب نيروهاي متعهد و متخصص، سرمايه گذاري هاي كلاني در منطقه انجام داده، تا با هدف تلاش در ارتقاي صنعت هوانوردی، عمران و آباداني كشور و نيز حضور فعال در بازارهاي منطقه و جهان، سهم كوچكي از دِين خود را به ايران اسلامي ادا نمايد. به طوري که در حال حاضر مرکز تجارت هوانوردی برترین شرکت سرمايه گذاري در صنعت هوانوردی کشور مي باشد. روند توسعه در اين گروه بسيـار سـريع بوده و با استفـاده از فرصت هاي بوجـود آمده و برنامه ريزي هاي منظم و آگاهانه، توانسته است با ظرفيت سازي مناسب و ايجاد شركتهاي سرمایه گذاری، خدماتي  در زير مجموعه هلدينگ تخصصي ذيل، نام خود را در جاي جايِ ميهن پهناورمان و بازارهاي بين المللي به عنوان يك پديده مطرح سازد .
 
  • ارائه خدمات عمومی و تخصصی هوشمند سازی و دیجیتالی مجموعه های هوانوردی و عمومی
  • خدمات مشاوره و پشتیبانی شبانه روزی به مجموعه های طرف قرارداد مرکز تجارت هوانوردی
  • خدمات ویژه به شرکتهای هواپیمایی ، فرودگاه و مجموعه های هوانوردی در تجارت
  • ارائه خدمات مشاوره ، مالی و سرمایه گذاری و مشارکت در پروژه های هوانوردی
 
 
صفحه1 از2

Search