faarhyenfrdeitjaruestr

به سایت مرکز خدمات هوانوردی سیمرغ اولین مرکز هوشمند مدیریت خدمات هوانوردی ایران خوش آمدید.

کالایی در سبد نیست

تبلیغات روی بدنه هواپیما

تبلیغات بر روی بدنه هواپیماهای تجاری

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

هواپیماها  میتوانند نمای زیبایی در آسمان شهر ما ایجاد کنند البته به شرطی که به زیبایی هرچه تمام تر آنها رو از طرح های مختلف رنگامیزی و چاپ کنیم از طرفی هم وقتی هواپیمای شرکتمان به یک مقصد خارجی و داخلی میرود میتوان بسیار جلب توجه کند و با استفاده از زیبایی که شما برای آنها رقم زده اید تبلیغ بسیار گرانقدری برای شما باشد.

ابتدا باید یکسری قوانین و اصول اولیه را در این خصوص بدانید که عبارت اند از : اول باید جنس بدنه و رنگ هواپیما ا بدانیم زیرا هر چیزی را نمیتوان روی بدنه چاپ و نصب کرد زیرا با قوانین سختگیرانه هواپیمایی کشوری جمهوری اسلامی ایران روبرو هستیم.

مانند :تاثیر بر مصرف سوخت ،چه تاثیری بر وزن دارد؟، آیا برچسب ها و چسب ها در برابر سرما در ارتفاعات بالا (70- درجه سانتیگراد) مقاوم هستند و سپس در برابر گرمای یک فرودگاه گرمسیری چطور؟ همچنین باید اطمینان حاصل شود که برچسب ها مانع از بازرسی های منظم و غیره نمی شوند.

البته علائم شناسایی، دستورالعمل و هشدار باید در بین همه برچسب ها به خوبی قابل مشاهده باشد. تنها پس از مشخص شدن اینکه تمام مقررات رعایت شده باشد  میتوان گواهینامه و مجوز اجرای پروژه را صادر کرد.

شما میتوانید به عنوان یک تبلیغات لاکچری و خاص روی بدنه هواپیماهای داخلی و خارجی تبلیغات خود را در فرودگاه و آسمان به نمایش بگذارید.

شهر هوشمند هوانوردی آراد تلاش خواهد کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای همکاران، ذینفعان ، کاربران خود در صنعت هوانوردی از طریق توسعه و هوشمند سازی بازارهای هوانوردی داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن عملیاتی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات هوانوردی به کاربران خود شعار "مدرن و هوشمند در هوانوردی تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی مجموعه بوده و شبکه اجرایی ما را در ایجاد رضایت مجموعه های هوانوردی و کاربران سرآمدی میان شرکتهای فناوری در زمینه هوانوردی کشور یاری نموده است و با بهبود مستمر برای فعالیتهای خود در صنعت هوانوردی بر اساس استاندارد های جهانی را سرلوحه امور خود قرار داده ایم.ما در تلاش هستیم بهترین خدمات را به شرکتهای هواپیمایی ،مجموعه های هوانوردی ، فرودگاهها و مراکز آموزشی هوانوردی ارائه نماییم

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و یا دریافت خدمات به صورت تلفنی از طریق مسیر های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

 

 

ارتباط با پشتیبانی شهر هوشمند هوانوردی آراد

 
آدرس:   ایران تهران شهرک اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه پنجم واحد 10
تلفن:   2191010209(98)+
موبایل:   9227170721(98)+
ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

Search