faarhyenfrdeitjaruestr

به سایت مرکز خدمات هوانوردی سیمرغ اولین مرکز هوشمند مدیریت خدمات هوانوردی ایران خوش آمدید.

کالایی در سبد نیست

تبلیغات روی پارچه پشت صندلی

تبلیغات بر روی هدرست پشت صندلی هواپیما

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تبلیغات محیطی با چاپ پوشش پشت سری صندلی در هواپیما

با چاپ کاور پشت سری صندلی می‌توانید از جنبه تبلیغاتی آن بهره کافی را ببرید زیرا کاملا در جلوی چشمان مسافران و افراد در پرواز ، سالن ها و محیط های عمومی قرار دارد. می‌توانید لوگو و نام برند خود را بر روی آن چاپ و تبلیغ کنید.
هدرست با یک پوشش پلاستیکی کوچک به صندلی یا جایگاه مورد نظر متصل می‌شود و پس از اتصال دیگر تکان نمی‌خورد و در اثر تکان خوردن سر جابجا نمی‌شود.

جهت تولید کاور هدرست از پارچه سوزنی اسپان باند استفاده می‌شود اسپان باند پارچه‌ای است ارزان قیمت، که در تولید محصولات یکبار مصرف کاربرد زیادی دارد. اسپان باند به پارچه‌هایی که بافتنی نیستند گفته می‌شود. سایز کاور هدرست باید حداقل 325 میلی متر  در 275 میلی متر باشد. سایز متداول هدرست با فضای تبلیغات باید 250 میلی متر در  400 میلی متر باشد. پس در هنگام خرید کاور هدرست یا کاور پشت سری و سفارش چاپ آن به سایز و جنس آن توجه کنید.

چرا بهتر است در پروازها ، سالن های همایش و سینما از کاور هدرست استفاده شود؟

جهت رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در پروازها و سالن های همایش و سینما استفاده از کاور هدرست صندلی سینما و سالن های همایش یک امر ضروری است، ازآنجاکه این محیط‌ها، عمومی و پر رفت‌وآمد هستند و صندلی ها قابل شستشو نیستند می‌توانند مکانی برای گسترش و شیوع بیماری‌های پوست و مو باشند که استفاده از کاور پشت سری صندلی می‌تواند میزان قابل‌توجهی موجب رعایت بهداشت و پاکیزگی محیط شود و جلوی گسترش آلودگی را بگیرد. می‌توانید این کاور های ساده و بدون چاپ را از فروشگاه اینترنتی تورنگ همین‌الان خریداری کنید اما چنانچه می‌خواهید از امکان تبلیغات محیطی کاور هدرست بهره ببرید، آن را سفارش چاپ اختصاصی دهید. جهت سفارش چاپ کاور پشت سری و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

چرا در هواپیما از کاور هدرست استفاده می‌شود؟

مطالعه هواپیما نشان می‌دهد که تکیه‌ گاه‌ های سر، جیب‌های پشتی صندلی، میکروبی‌ترین سطوح در کابین هستند مهمانداران هواپیما هنگام سوار شدن به هواپیما، همیشه ویژگی‌های ایمنی هواپیما را به مسافران یادآوری می‌کنند اما شاید باید به مسافران هشدار دهند که سر خود را استراحت ندهند یا دست خود را به جیب پشتی صندلی نزنند. بر اساس تجزیه و تحلیلی که توسط  یک مجموعه خبری انجام شده است، یک مطالعه جدید در مورد تمیزی هواپیما نشان می دهد که پشت سری صندلی ها ممکن است میکروبی ترین سطوح هواپیما باشند و برخی از آنها برای باکتری E. coli مثبت هستند. محققان این مطالعه در 18 پرواز کوتاه‌مدت که در سه شرکت هواپیمایی کانادایی پخش شده‌اند: پنج قسمت مختلف هواپیما، پشتی سری صندلی، جیب پشتی صندلی، دسته دستشویی، کمربند ایمنی و میز سینی را بررسی کردند، سپس به وجود نمونه‌هایی از نظر وجود کپک، مخمر، باکتری E. coli و سایر میکروب‌ها مورد بررسی قرار گرفتند. کیت وارینر، میکروبیولوژیست گفت من واقعاً از اینکه تا چه اندازه این سطوح آلوده هستند، شگفت زده شدم. بعضی از آنها ترسناک تر از دیگری هستند. یکی از خدمه  اعتراف کرد که هواپیماها باید خیلی سریع بین پروازها تمیز شوند و تمیز کردن کامل همه چیز تقریبا غیرممکن است. این یافته ها همچنان نگران کننده است و هشدار داد که  تکیه دادن به پشت سری و استنشاق برخی از این باکتری ها یک نگرانی بالقوه برای مسافران است. در نتیجه استفاده از کاور هدرست نه تنها در هواپیما بلکه در همه محیط های عمومی جهت رعایت بهداشت ضروری است.

شهر هوشمند هوانوردی آراد تلاش خواهد کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای همکاران، ذینفعان ، کاربران خود در صنعت هوانوردی از طریق توسعه و هوشمند سازی بازارهای هوانوردی داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن عملیاتی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات هوانوردی به کاربران خود شعار "مدرن و هوشمند در هوانوردی تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی مجموعه بوده و شبکه اجرایی ما را در ایجاد رضایت مجموعه های هوانوردی و کاربران سرآمدی میان شرکتهای فناوری در زمینه هوانوردی کشور یاری نموده است و با بهبود مستمر برای فعالیتهای خود در صنعت هوانوردی بر اساس استاندارد های جهانی را سرلوحه امور خود قرار داده ایم.ما در تلاش هستیم بهترین خدمات را به شرکتهای هواپیمایی ،مجموعه های هوانوردی ، فرودگاهها و مراکز آموزشی هوانوردی ارائه نماییم

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و یا دریافت خدمات به صورت تلفنی از طریق مسیر های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

 

 

ارتباط با پشتیبانی شهر هوشمند هوانوردی آراد

 
آدرس:   ایران تهران شهرک اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه پنجم واحد 10
تلفن:   2191010209(98)+
موبایل:   9227170721(98)+
ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

Search