faarhyenfrdeitjaruestr

به سایت مرکز خدمات هوانوردی سیمرغ اولین مرکز هوشمند مدیریت خدمات هوانوردی ایران خوش آمدید.

کالایی در سبد نیست

اینترنت پرسرعت اختصاصی

خدمات اینترنت و پهنای باند اختصاصی برای مجموعه های هوانوردی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
خدمات اینترنت و پهنای باند اختصاصی برای مجموعه های هوانوردی
ارائه خدمات پهنای باند اختصاصی اینترنت پرسرعت توسط گروه هوانوردی آریانا با مشارکت آسیا تک برای کلیه فرودگاهها و مجموعه های هوانوردی و شرکتهای هواپیمایی در سراسر کشور بدون محدودیت
 

پهنای باند اختصاصی اینترنت یا سرویس dedicated bandwidth ، قابلیت اتصال به اینترنت را برای مشترکین و یا صاحبان کسب‌و‌کار با پایداری بی‌نظیر و پهنای باند اختصاصی فراهم می‌کند. این سرویس بدون نوسان و تاخیر در انتقال داده، با سرعت دریافت و ارسال اطلاعات برابر و کیفیت تضمین شده ارائه می گردد.

پهنای باند اختصاصی و اشتراکی واژه هایی هستند که ممکن است هنگام خرید اینترنت آن ها را شنیده باشید. شاید بپرسید که پهنای اختصاصی و اشتراکی چه تفاوتی با هم دارند؟

پهنای باند اختصاصی و اشتراکی چه تفاوتی دارند؟

در پهنای باند اشتراکی شما همزمان با کاربران دیگر در شبکه شرکت سرویس دهنده از این سرویس استفاده می‌کنید که نوسان سرعت را به همراه دارد. ممکن است سرور هر از گاهی مشغول باشد و سرعت آن پایین بیاید. زیرا همزمان با شما افراد دیگری نیز در حال استفاده از سرور می باشند. امنیت ارسال اطلاعات نیز کاهش می یابد. اگر اطلاعات مهمی روی سرور قرار است بگذارید بهتر است از پهنای باند اشتراکی استفاده نکنید.

سرویس پهنای باند اختصاصی نقطه به نقطه دارای یکی از پایدار ترین شبکه های ارتباطی وایرلس می باشد. وجود پاپ سایت های متعدد که هریک از پاپ سایت ها و مراکز توزیع اینترنت به صورت مستقیم از طریق فیبر و وایرلس به مرکز اصلی اینترنت کشور شرکت ارتباطات زیر ساخت متصل می باشد. باعث به وجود آمدن پایداری بی نظیری در ارائه خدمات پهنای باند اینترنت اختصاصی گردیده است . این مدل که بر اساس یک الگوی بین المللی ارائه خدمات اینترنت می باشد از لحاظ سطح پوشش دهی دارای ساختار Fullmesh می باشد. که این امکان را برای مشترک فراهم می آورد که به محض بروز ناپایداری در دریافت سرویس بستر سرویس تغییر یافته و از بستر پایدارتر دریافت سرویس خواهد نمود .

سرویس های پهنای باند اینترنت اختصاصی انواع مختلفی دارد که در ادامه بررسی خواهیم کرد. با توجه به نیاز خود می توانید هر یک از پلن های پهنای باند اختصاصی اینترنت را انتخاب نمایید.

سرویس پهنای باند اختصاصی ۲۴ ساعته

این سرویس، بدون محدودیت حجمی است و سرعت آن اختصاصی بوده و به عنوان ایده آل ترین گزینه به منظور رفع محدودیت های موجود در شبکه های ارتباطی زمینی می باشد :

 • بدون محدودیت حجم و سرعت به صورت اختصاصی و بدون شیرینگ تا ۱۰۰۰ مگا بایت
 • ارائه IP اختصاصی
 • تعرفه قابل انعطاف و کاهش تعرفه در صورت افزایش تقاضا
 • امکان افزایش سرعت و پهنای باند در هر زمان

 

سرویس پهنای باند اختصاصی حجمی

با تــوجه به محــدودیت های ارایه ســرویس های مــبتنی بر بستـــر مخــابراتی، اقــدام به ارایــه خدمات پــهنای باند اشتــراکی ثابت بر بستــر وایــرلس نموده است:

 • دارای محدودیت حجم و قابلیت خرید بسته های حجمی
 • تامین پهنای باند بسیار بالا تا ده برابر ADSL
 • بدون نیاز به زیر ساخت مخابراتی و هزینه بهینه نسبت به پهنای باند اختصاصی

 

سرویس پهنای باند اختصاصی ساعتی

این سرویس اقتصادی برای اولین بار در کشور توسط شرکت راه اندازی گردیده است به این ترتیب که مشترکین صرفاً بر اساس ساعت های مورد نیاز می تواند از این سرویس بهره مند گردند:

 • بدون محدودیت حجم و سرعت به صورت اختصاصی و بدون شیرینگ
 • ارائه سرویس بسته به مدت زمان نیاز به مشتری به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته و دسترسی مانیتورینگ مصرف
 • تعرفه اقتصادی و بسیار مقرون به صرفه
 • امکان افزایش سرعت و پهنای باند در هر زمان

 

ارائه سرویس بر بستر فیبر نوری

اتصال از طریق خطوط دیجیتال زمینی با کاربرد فناوری خطوط دیجیتال HDSL  شما را به ساختار اصلی شبکه اینترنت با سرعت تا میزان ۱۰۰۰ مگا بایت و به صورت اختصاصی متصل می نماید ، این روش بسیار مطمئن بوده و زمان غیر عملیاتی بودن خطوط وجود ندارد .

برای دریافت مشاوره در خصوص مشخصات پهنای باند اختصاصی اینترنت و قیمت آن از طریق شماره های تماس می توانید به صورت 24 ساعته درخواست پشتیبانی از مشاوران شرکت نمایید.

سرویس پهنای باند اختصاصی برای چه مواردی مناسب است و توصیه می شود؟

 

پهنای باند اختصاصی برای موارد زیر ضروری است.

ترافیک اینترنتی

برای مجموعه‌هایی که کارشان ایمیل، بارگذاری صفحات وب و اشتراک‌گذاری فایل‌هایی با حجم بالا است، با خرید این سرویس، در هزینه و زمان صرفه جویی می‌کنند.

 

ارتباط بین شعب مختلف یک شرکت بزرگ

در بین شعب یک شرکت بزرگ یا شرکت‌هایی که از CRM استفاده می‌کنند، خرید این نوع پهنای باند یک ضرورت است.

 

تلفن اینترنتی NGN

خدمات NGN خط تلفن ثابتی که اینترنتی است و قابلیت جابجایی دارد. مجموعه هایی که از تلفن اینترنتی استفاده می کنند، می‌توانند از این نوع پهنای باند نیز بهره ببرند.

 

کنفرانس ویدیویی

این نوع پهنای باند، با توجه به ویژگی ثابت بودن سرعت دریافت و ارسال اطلاعات، یک انتخاب هوشمندانه برای سازمان‌هایی است که تمایل به مدیریت جلسات با اینترنت پر سرعت را دارند.

 

مدیریت سرور ها و گرفتن backup از سرورها

کسب و کارهایی که اطلاعات خود را روی سرور ذخیره می‌کنند، نیازمند backup گرفتن می‌باشند. در این نوع پهنای باند، به علت ظرفیت بالای پهنای باند، در کمترین زمان، عملیات بازگرداندنی و استفاده از اطلاعات پشتیبان، انجام می‌شود.

 

گروه هوانوردی آریانا همیشه در تلاش است بهترین خدمات را در زمینه پهنای باند عمومی و اختصاصی را در اختیار شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی قرار داده و پشتیبانی شبانه روزی از مشترکان خود را داشته باشد.کلیه مجموعه ها میتوانند برای دریافت مشاوره و دریافت خدمات اینترنت پرسرعت اختصاصی و پهنای باند و سرور با واحد پشتیبانی شرکت تماس گرفته و در کنرین زمان خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

شهر هوشمند هوانوردی آراد تلاش خواهد کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای همکاران، ذینفعان ، کاربران خود در صنعت هوانوردی از طریق توسعه و هوشمند سازی بازارهای هوانوردی داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن عملیاتی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات هوانوردی به کاربران خود شعار "مدرن و هوشمند در هوانوردی تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی مجموعه بوده و شبکه اجرایی ما را در ایجاد رضایت مجموعه های هوانوردی و کاربران سرآمدی میان شرکتهای فناوری در زمینه هوانوردی کشور یاری نموده است و با بهبود مستمر برای فعالیتهای خود در صنعت هوانوردی بر اساس استاندارد های جهانی را سرلوحه امور خود قرار داده ایم.ما در تلاش هستیم بهترین خدمات را به شرکتهای هواپیمایی ،مجموعه های هوانوردی ، فرودگاهها و مراکز آموزشی هوانوردی ارائه نماییم

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و یا دریافت خدمات به صورت تلفنی از طریق مسیر های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

 

 

ارتباط با پشتیبانی شهر هوشمند هوانوردی آراد

 
آدرس:   ایران تهران شهرک اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه پنجم واحد 10
تلفن:   2191010209(98)+
موبایل:   9227170721(98)+
ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

Search