faarhyenfrdeitjaruestr

به سایت مرکز خدمات هوانوردی سیمرغ اولین مرکز هوشمند مدیریت خدمات هوانوردی ایران خوش آمدید.

کالایی در سبد نیست

کارت پرواز هوشمند فرودگاهی

طراحی کارت پرواز هوشمند ویژه فرودگاه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

در طراحی جدید برای کارت‌های پرواز هواپیما، یک کارت هوشمند، حاوی اطلاعات کامل پرواز به صورت آنلاین در نظر گرفته شده که در صورت تغییر در اطلاعات، مانند تأخیر یا کنسل شدن پرواز، به صورت خودکار توسط گیرنده‌های این کارت، اطلاعات را به مسافر نشان خواهد داد. اما این کارت توانمندی‌های دیگری نیز دارد! نوار کناری این کارت، قابل جداسازی است و به اندازه‌ مچ دست شما طراحی شده است. در دو سوی این نوار، دو دکمه‌ مغناطیسی وجود دارد که در صورت اتصال با یکدیگر، به عنوان باتری (یکی قطب مثبت و دیگری منفی) فعال شده و روی این نوار، اطلاعات دیجیتالی نشان داده خواهد شد. این اطلاعات شامل ساعت، تاریخ و مشخصات پرواز است که در طول سفر برای شما مفید خواهند بود.

گروه هوانوردی آریانا با طراحی و عملیاتی نمودن اولین کارت هوشمند هوانوردی که قابلیتهای بالایی داردو این امکان را به مسافران میدهد تا بتوانند کلیه خدمات مورد نیاز خود را در فرودگاه با استفاده از این کارت بدون محدودیت دریافت نمایند و دیگر نیازی به دریافت کارت پرواز کاغذی ندارند و با استفاده از این کارت پرواز مغناطیسی در کلیه پروازها استفاده نمایند و کلیه اطلاعات پرواز مسافر در این کارت ثبت شده و کلیه امور پروازی از طریق این کارت انجام می گردد و کلیه اوپراتورهای فرودگاهی میتوانن در لحظه از موقعیت مسافر اطلاع پیدا نموده و مسافران را مدیریت و هدایت نمایند.

 

با راه اندازی سیستم کارت پروازهای آنلاین و هوشمند برای پروازهای داخلی و خارجی وپوشش دهی فرودگاه های کشور در راه است

مرکز خدمات هوانوردی سیمرغ تلاش خواهد کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای همکاران، ذینفعان ، کاربران خود در صنعت هوانوردی از طریق توسعه و هوشمند سازی بازارهای هوانوردی داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن عملیاتی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات هوانوردی به کاربران خود شعار "مدرن و هوشمند در هوانوردی تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی مجموعه بوده و شبکه اجرایی مرکز خدمات هوانوردی سیمرغ را در ایجاد رضایت مجموعه های هوانوردی و کاربران سرآمدی میان شرکتهای فناوری در زمینه هوانوردی کشور یاری نموده است و با بهبود مستمر برای فعالیتهای خود در صنعت هوانوردی بر اساس استاندارد های جهانی را سرلوحه امور خود قرار داده ایم.ما در تلاش هستیم بهترین خدمات را به شرکتهای هواپیمایی ،مجموعه های هوانوردی ، فرودگاهها و مراکز آموزشی هوانوردی ارائه نماییم

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و یا دریافت خدمات به صورت تلفنی از طریق مسیر های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

 

 

ارتباط با پشتیبانی مرکز خدمات هوانوردی سیمرغ

 
آدرس:   ایران تهران شهرک اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه پنجم واحد 10
تلفن:   2191010209(98)+
موبایل:   9227170721(98)+
ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

Search